Informacje dnia

Warszawski biurowiec Wola Center rozpoczął proces rekomercjalizacji

wola_center (2)
Warszawski biurowiec Wola Center rozpoczął proces rekomercjalizacji. Obiekt po raz pierwszy od otwarcia w 2013 roku oferuje potencjalnym najemcom aż 18 000 metrów kw. przestrzeni biurowej. Doradcą wspierającym na wyłączność LC Corp w procesie rekomercjalizacji będzie firma Nuvalu.

Wola Center to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji LC Corp. Kompleks biurowy zlokalizowany jest przy ul. Przyokopowej 33 na warszawskiej Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum Powstania Warszawskiego. Wolna przestrzeń w biurowcu dostępna będzie w 2020 roku.

– Od czasu otwarcia Wola Center portfolio najemców naszego biurowca jest stabilne, kompleks cieszy się 100 proc. poziomem komercjalizacji. W trzecim kwartale 2020 roku będziemy po raz pierwszy od długiego czasu dysponować wolną powierzchnią. To wyjątkowa informacja dla potencjalnych najemców, która natychmiast wzbudziła duże zainteresowanie na rynku nieruchomości – mówi Izabela Miśta-Brzeska, Manager ds. Najmu LC Corp SA.

Kompleks Wola Center tworzą cztery nowoczesne budynki, oferujące 31 000 metrów kw. powierzchni biurowej klasy A, połączone niekonwencjonalną przestrzenią wspólną. Jest ona idealnym miejscem przeznaczonym na organizację różnego rodzaju wydarzeń o charakterze biznesowym, kulturalnym czy edukacyjnym. Budynek zaprojektowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates nawiązuje swoją charakterystyczną formą do struktury kryształu.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora