rynek nieruchomości na wynajem

Warszawski biurowiec Prosta Tower z showroomem

Piotr Krajewski - Fotografia Architektury / Architectural Photography

autor zdjęcia: Piotr Krajewski 

Firma SMEG jest producentem wysokiej jakości urządzeń gospodarstwa domowego.

SMEG otwira swoje nowe biuro oraz showroom w warszawskim biurowcu Prosta Tower. W procesie wyboru lokalizacji i negocjacji warunków najmu doradzała firma Walter Herz. W reprezentacyjnym studio o powierzchni 210 mkw. nowy najemca udostępni ekspozycję swoich innowacyjnych i designerskich produktów. Centrala firmy SMEG w Polsce będzie się znajdować na 16. piętrze budynku Prosta Tower.
Prosta Tower to osiemnastopiętrowy budynek biurowy o powierzchni całkowitej 8400 mkw.

– Technologia i styl to motto firmy SMEG, dla której styl stanowi szczególną wartość. Dotyczy to nie tylko pięknych produktów SMEG, ale również wszystkiego co jest związane z włoskim wyznacznikiem trendów w designie. Zainspirowani główną siedzibą naszej firmy, mieszczącą się w San Girolamo, niedaleko Guastalla, która została zaprojektowana przez światowej klasy architekta Guido Canali, poszukiwaliśmy unikalnego i wyróżniającego miejsca dla nowego biura oraz showroomu. Wszystko czego poszukiwaliśmy, zostało odnalezione w budynku Prosta Tower – mówi Mikołaj Steblecki, członek zarządu SMEG Polska.

Zadaniem naszego zespołu było zagwarantowanie firmie SMEG Polska kompleksowego wsparcia przy wyborze optymalnej lokalizacji, która zaspokajałaby jej potrzeby związane z rozwojem na polskim rynku. Szukaliśmy, nie tylko odpowiedniej przestrzeni biurowej, ale również prestiżowego miejsca do stworzenia showroomu marki. Odpowiedniego budynku, którego architektura korespondowałaby z niepowtarzalnym designem produktów oferowanych przez SMEG. Te warunki spełnił biurowiec Prosta Tower, w którym nasza firma również ma siedzibę. Proces najmu przeprowadzony został bardzo sprawnie dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu wszystkich stron – informuje Emilia Legierska, Senior Leading Negotiator w Walter Herz.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora