Informacje dnia

Warszawski biurowiec Celebro otrzymał pozwolenie na użytkowanie

Celebro, Warszawa (2)
Grupa kapitałowa White Stone otrzymała pozwolenie na użytkowanie warszawskiego biurowca Celebro. Inwestycja oferuje ok. 7 100 metrów kw. nowoczesnej przestrzeni biurowej.

Aktualnie w budynku trwają prace wykończeniowe przestrzeni biurowych. Pierwszy najemca wprowadzi się do biurowca Celebro już we wrześniu br.

W Celebro stawiamy na wysoką jakość materiałów oraz niebanalną architekturę. Biurowiec został zaprojektowany przez cenioną pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates. Przeszklona elewacja i dwa zielone tarasy na ostatniej, szóstej kondygnacji budynku zapewnią wysoki komfort codziennej pracy. Przed nami jeszcze jedno kluczowe zdanie – dostosowanie wnętrz do potrzeb poszczególnych najemców.

Anna Suchodolska, członek zarządu grupy White Stone

Komercjalizacja Celebro jest w toku. Pierwszy najemca, firma Avon zajmie w budynku cztery z sześciu pięter o łącznej powierzchni ok. 4500 metrów kw.

Celebro to jedna z inwestycji White Stone w sektorze nieruchomości komercyjnych. Biurowiec jest wyposażony w inteligentny system budynkowy (BMS), zapewniający m.in. pełną kontrolę dostępu do budynku, łącza światłowodowe, a także w uchylne okna, co jest rzadko wdrażanym rozwiązaniem w przypadku przeszklonej elewacji. Celebro wyróżnia także doskonała lokalizacja – budynek jest położony w pobliżu lotniska Chopina oraz u zbiegu głównych arterii komunikacyjnych południowej Warszawy.
Budowa budynku biurowego Celebro rozpoczęła się w III kwartale 2017 r. a zakończyła się w II kwartale 2019 r.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora