rynek nieruchomości na wynajem

Warszawska nieruchomość inwestycyjna Wola Center z najemcami na 7 500 mkw.

Wola Center_1

Hines, globalna firma działająca na rynku nieruchomości, poinformowała o tym, że fundusz Hines European Value Fund (HEVF 1) podpisał cztery umowy na wynajem powierzchni biurowej o łącznej powierzchni 7 500 mkw. w ramach nieruchomości inwestycyjnej Wola Center w Warszawie.

Nieruchomość inwestycyjna Wola Center, należąca do funduszu Hines European Value Fund (HEVF 1), składa się z czterech nowoczesnych budynków klasy A. Kompleks oferuje w sumie 34 930 mkw. powierzchni biurowej i handlowej.
Nowymi najemcami warszawskiego biurowca będą: firma zajmująca się oprogramowaniem – Mobica, przedsiębiorstwo z branży meblarskiej oraz z międzynarodowa firmą IT. Z kolei Wolters Kluwer, dostawca usług profesjonalnych, przedłużył swoją umowę. Wszystkie kontrakty są długofalowe, podpisane na co najmniej pięć lat.

„Dzięki tym czterem umowom oraz wynajęciu powierzchni na parterze przez Grupę LUX MED pod koniec ubiegłego roku, Wola Center nadal odnotowuje silny wzrost aktywności najemców” – mówi Patrycja Zyśk, leasing manager w Hines Polska. „Jest to budynek najwyższej klasy, położony w doskonałej lokalizacji, z fantastycznymi udogodnieniami. Jego wysokiej jakości powierzchnie, poparte mocnymi referencjami ESG, wyróżniają go jako jeden z najlepszych budynków w Warszawie” – dodaje Patrycja Zyśk.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora