Informacje dnia

Warszawa: biurowy Mokotów cieszy się powodzeniem wśród najemców

myhive Mokotów 1

IMMOFINANZ podpisał w ostatnim czasie znaczące umowy w ramach swoich nieruchomości zlokalizowanych na warszawskim Mokotowie.

Największa umowa związana jest z nowym najemcą. Jest nim firma z sektora ubezpieczeń TUZ Ubezpieczenia, która wprowadziła się na powierzchnię prawie 2.700 m kw. w myhive Mokotów Four (dawny budynek Saturn kompleksu EMPARK). Doradcą, który wspierał prowadzone negocjacje dla tej konkretnej umowy była Reina Company.
Oprócz największej umowy z TUZ Ubezpieczenia – polską firmą, jedną z dwóch najszybciej rozwijających się firm ubezpieczeniowych, dla myhive Mokotów Four, IMMOFINANZ podpisał równie znaczący kontrakt – przedłużenie z najemcą myhive Park Postępu, Brown Forman, który pozostanie na zajmowanej przez siebie powierzchni ponad 1.300 m kw. przez najbliższe pięć lat.
Kolejna umowa została podpisana z HRO Personnel, firmą doradczą dostarczającą klientom najwyższej jakości usługi z zakresu rekrutacji, outsourcingu oraz marketingu, która wprowadziła się na niemal 300 m kw. w myhive Mokotów Three (dawny Orion).


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora