Informacje dnia

Warszawa: Audioteka przedłuża o kolejne 5 lat najem biura w Parku Rozwoju

Park Rozwoju_1

W należącym do EPP kompleksie biurowym Park Rozwoju w Warszawie Audioteka, największy w Polsce serwis z audiobookami i słuchowiskami online, przedłużyła umowę najmu o kolejne 5 lat.

Audioteka jest najemcą w I etapie stołecznej inwestycji EPP od początku obecności Parku Rozwoju na mapie warszawskich powierzchni biurowych klasy A. Firma zajmuje biuro o powierzchni 493 mkw. od 2015 r.

– Jest nam niezwykle miło, że zespół Audioteki zostaje w Parku Rozwoju na kolejne 5 lat. Czujemy satysfakcję, że stworzyliśmy w naszym warszawskim zielonym kompleksie biurowym miejsce sprzyjające kreatywnej pracy, posiadające najnowocześniejsze udogodnienia dla dzisiejszego biznesu – powiedziała Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing w EPP.

– Biuro od początku spełniało nasze oczekiwania. Rozbudowa infrastruktury w bliskim otoczeniu biura oraz dbałość EPP o klienta, chociażby w postaci inwestycji w powierzchnie wspólne, sprzyjające komfortowi pracy, ułatwiły nam decyzję o podjęciu rozmów o kontynuacji współpracy. Tym większa radość, że udało się nam porozumieć w sprawie przedłużenia okresu najmu na kolejne 5 lat – powiedział Rafał Bugalski, Dyrektor Finansowy Audioteki.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora