rynek nieruchomości na wynajem

W warszawskim biurowcu Domaniewska 45 pojawił się nowy najemca

Domaniewska 45-1
Biurowiec Domaniewska 45 to wykończony w wysokim standardzie, kameralny budynek biurowy w Warszawie. Obiekt został oddany do użytku w 2014 roku. 

Nowym najemcą jest wpółka z grupy BRU Textiles, która wybrała budynek Domaniewska 45 na lokalizację swojego nowego biura. Firma wprowadziła się do niego z początkiem sierpnia. Najemca ma do swojej dyspozycji powierzchnię ponad 200 m kw. Knight Frank, będący agentem wyłącznym odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu, doradzał właścicielowi, firmie ASD Real Estate. Z kolei najemcę reprezentował Maxon Nieruchomości.
Obiekt oferuje około 9 850 metrów kw. powierzchni najmu, rozmieszczonej na 8 kondygnacjach nadziemnych. Budynek biurowy położony jest w biznesowej części warszawskiego Mokotowa.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Domaniewska 45 zyskała uznanie w oczach BRU Textiles – międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji w branży tekstylnej. Regularne wprowadzanie się nowych najemców do budynku Domaniewska 45 potwierdza owocną współpracę z właścicielem oraz jego elastyczność i otwartość na potrzeby najemców” – mówi Damian Kapusta, Negocjator w Knight Frank.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora