rynek nieruchomości na wynajem

W Sky Tower trwa budowa największego centrum simracingowo-szkoleniowego w Polsce

ApexOne_3

We wrocławskim Sky Tower trwa budowa Apex One – największego centrum simracingowo-szkoleniowego w Polsce.

Apex One będzie stanowiło niezwykłe miejsce, które już jesienią zapewni mieszkańcom, turystom oraz pasjonatom wyścigów samochodowych nowy sposób na spędzanie czasu w samym sercu Wrocławia. Apex One stanowi połączenie przestrzeni poświęconej motorsportowi oraz ośrodka szkoleniowego dla profesjonalnych kierowców i całych zespołów rajdowych. Na powierzchni 600 m kw. powstaną trzy strefy racingowe: GT, F1 oraz VIP, wyposażone łącznie w kilkanaście profesjonalnych symulatorów marki Qubic System. Ich dostawcą jest inwestor projektu, polska firma Motion Systems z Wrocławia.
Centrum Apex One powstaje na 1. piętrze budynku Sky Tower we Wrocławiu.

Wierzymy, że projekt Apex One przyciągnie nie tylko entuzjastów simracingu, ale każdego, kto ma ochotę przenieść się w świat wirtualnego motorsportu – mówi Michał Stanek, prezes i założyciel firmy Motion Systems – Apex One będzie również miejscem spotkań przedstawicieli świata simracingu, e-sportu i motoryzacji zarówno z Polski, jak i z zagranicy – dodaje.

Centrum simracingowe-szkoleniowe Apex One to miejsce unikalne w skali całego kraju: oprócz rozrywki na najwyższym poziomie zaoferuje również możliwość doskonalenia umiejętności jazdy profesjonalnym kierowcom. Organizowanie wieczorów integracyjnych i spotkań biznesowych w wyścigowym klimacie będzie absolutną nowością na eventowej mapie Wrocławia. Tym bardziej cieszymy się, że inwestor projektu, firma Motion Systems, wybrała na jego lokalizację Sky Tower – jedyne w swoim rodzaju, ikoniczne dla Wrocławia miejsce – komentuje Piotr Pirogowicz, dyrektor zarządzający w Develia S.A., która jest właścicielem obiektu Sky Tower.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora