rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

W Rybakach powstanie nowa nieruchomość komercyjna – rusza budowa nowoczesnego hotelu

Hotel w Rybakach_wizualizacja
W Rybakach powstanie nowa nieruchomość komercyjna – rusza budowa nowoczesnego hotelu.

Zakończyła się procedura uchwalania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dzięki temu możliwa będzie budowa hotelu oraz domów letniskowych w popegeerowskiej miejscowości Rybaki na Warmii. Inwestor chce zrealizować jedne z najbardziej ekologicznych tego typu obiektów w Polsce. Zapowiada także współfinansowanie szeregu inwestycji publicznych.
Według zamierzeń spółki Projekt Rybaki-Łańsk, powstać ma obiekt hotelowy wraz z strefą prozdrowotną i spa, który pomieści maksymalnie 600-700 osób w ok. 350 pokojach.

Cieszymy się z zakończenia trwającej piąty rok, transparentnej procedury planistycznej. Chcę bardzo podziękować wszystkim, którzy poparli nasz projekt. Teraz czekamy na uprawomocnienie uchwały, co pozwoli nam wejść w kolejny etap prac – podkreśla Rafał Szczepański, prezes zarządu spółki Projekt Rybaki-Łańsk.

– Koncepcja hotelu jest nastawiona na maksymalne poszanowanie przyrody. Budynki będą efektywne energetycznie i zostaną wyposażone w system ogrzewania, czerpiący energię z pomp ciepła i gazu. Z kolei prąd będzie pozyskiwany m.in. z własnej instalacji fotowoltaicznej zaznacza Rafał Szczepański.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora