Informacje dnia

W Polsce Centralnej powstanie nowoczesny obiekt magazynowo-logistyczny o powierzchni 65 000 mkw.

MDC² Park Łódź South_01_2021

MDC2 to deweloper powierzchni magazynowych i przemysłowych, który działa na polskim rynku.

deweloper zapowiedział budowę nowego centrum dystrybucyjnego w Polsce Centralnej. MDC2 Park Łódź South będzie zlokalizowane w Głuchowie, na południe od Łodzi, u zbiegu autostrady A1 i dróg krajowych nr 91 i 12. Inwestycja dostarczy 65 000 mkw. nowoczesnej a także przyjaznej środowisku powierzchni magazynowej. Kompleks MDC2 Park Łódź South będzie się składać z dwóch budynków z możliwością podziału na mniejsze moduły. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na III kwartał 2022 r.

“MDC2 Park Łódź South stanie się doskonałym hubem logistycznym dla dużych i średnich operatorów, poszukujących bezpośredniego dostępu do wszystkich rejonów Polski. Budynki kompleksu zostały zaprojektowane tak, by sprostać rosnącym potrzebom najemców i pracowników. Na terenie inwestycji znajdą się ogólnodostępna zewnętrzna siłownia i strefa relaksu” – powiedział Adrian Winiarek, Dyrektor ds. Rozwoju w MDC2.

“Przez następną dekadę polski rynek logistyczny będzie nadal przewyższał kraje Europy Zachodniej zarówno pod względem całkowitej aktywności najmu, jak i absorbcji powierzchni netto. Łączny popyt na powierzchnię logistyczną w I półroczu 2021 r. wzrósł o 70% rok do roku do 3,16 mln mkw., co w długim terminie przekłada się na rekordowe inwestycje na polskim rynku magazynowym”– komentuje Hadley Dean, założyciel MDC2.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora