Informacje dnia

W parku handlowym wokół Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo powstanie Leroy Merlin

CHAuchanKołbaskowo_wnętrze

W sąsiedztwie zarządzanego przez Ceetrus Polska Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo pod Szczecinem powstanie sklep Leroy Merlin.

Otwarcie sklepu Leroy Merlin zaplanowano na pierwszy kwartał 2020 roku. Obiekt o powierzchni 10 tys. metrów kw. rozszerzy ofertę parku handlowego, który obecnie tworzą Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo oraz Decathlon.

– Prowadzimy intensywne działania mające na celu efektywne zagospodarowanie terenów inwestycyjnych, które znajdują się w sąsiedztwie Centrów Handlowych Auchan. To obszary o ogromnym potencjale handlowym, wyposażone w niezbędną infrastrukturę i dogodny dojazd dla klientów. Cieszymy się, że te walory zostały docenione przez naszego wieloletniego partnera, właściciela sieci Leroy Merlin, który rozpoczął budowę kolejnego sklepu przy Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo – mówi Piotr Nestorowicz, manager ds. zarządzania gruntami oraz rozwoju w Ceetrus Polska.

Firma Leroy Merlin jest wieloletnim partnerem biznesowym Ceetrus Polska. W Polsce sieć posiada 64 sklepy, a w sąsiedztwie Centrów Handlowych Auchan działa ich obecnie 17. Obiekt budowany w Kołbaskowie będzie częścią parku handlowego, w którym znajduje się obecnie Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo oraz market sportowy Decathlon.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora