rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

W Małopolsce rozwija się nowa sieć parków handlowych

image_processing20210804-28049-1oin130
W Oświęcimiu otwarty został pierwszy w woj. małopolskim Vendo Park. Obiekt należy  do sieci dewelopera Trei Real Estate Poland.

Vendo Park zlokalizowany jest przy ul. Legionów 13 w Oświęcimiu. Znajdują się w nim sklepy: Neonet, Sinsay, KiK, TEDi, Hebe, Pepco, Jubiler Paweł Kościelnik oraz osiedlowy supermarket – Netto.
Inwestycja znajduje się wokół licznych punktów handlowo-usługowych, a także przystanków autobusowych. Na terenie parku handlowego zaprojektowano 116 miejsc parkingowych dla klientów zainteresowanych ofertą handlową parku.
Generalnym wykonawcą tej inwestycji jest firma Spec Bau Polska.

Sieć Vendo Parków Trei sukcesywnie się rozrasta, zmieniając obraz mapy handlowej Polski. Wchodząc z naszym projektem do Małopolski chcemy zapewnić mieszkańcom nowy rodzaj doświadczenia zakupowego oparty na wygodnym dostępie do fizycznej przestrzeni sklepów. Nasz debiut w Oświęcimiu tożsamy jest ze startem nowych marek, takich jak TEDi i Sinsay, które uzupełnią ofertę produktową w mieście. Inwestycję poprzedziliśmy badaniem lokalnego rynku, by zagwarantować kupującym infrastrukturę handlową dopasowaną do ich preferencji, 

mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora