Informacje dnia

W Galerii Północnej pojawił się pierwszy sklep marki Tescoma

mall galeria
Galeria Północna podpisała umowę z nowym najemcą. W kwietniu w Galerii Północnej zadebiutuje czeska marka Tescoma, producent akcesoriów do kuchni i jadalni.

Tescoma to synonim funkcjonalności i designu. Wiodący czeski producent akcesoriów do domu specjalizuje się w wyposażeniu kuchni i jadalni. W ofercie sieci znajduje się ponad 2000 wysokiej jakości produktów.

Sklepy z artykułami do domu cieszą się dużym zainteresowaniem naszych gości od początku działalności Galerii Północnej. Znacząca liczba nowych inwestycji mieszkaniowych i młodzi, dynamiczni klienci mieszkający w północno-wschodnich rejonach Warszawy to potencjał, który doceniają kolejni najemcy
z tej branży. Sieć Tescoma pojawi się w Galerii Północnej w gorącym okresie przygotowań do Wielkanocy. Producent wysokiej jakości artkułów do kuchni i jadalni uzupełni ofertę takich marek jak Duka, Homla czy Home and You. Wierzymy, że połączenie ciekawej oferty i okresu świątecznych zakupów pozwoli trafić
w potrzeby klientów i szybko zdobyć grono wiernych miłośników marki – mówi Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager GTC SA.

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji zlokalizowane w północnej części Warszawy.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora