rynek nieruchomości na wynajem

Vorwerk Polska wprowadza się do Argonu

Argon, III etap Alchemii, Gdańsk
Vorwerk Polska, firma oferująca wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne Thermomix®, podpisała umowę najmu 440 metrów kw. powierzchni biurowej w budynku Argon w kompleksie Alchemia w Gdańsku. Będzie to dwudzieste siódme biuro firmy w Polsce.

Umowa najmu została podpisana na 5 lat. W transakcji najmu pośredniczyła firma doradcza Walter Herz.
W związku z rozwojem firma Vorwerk Polska poszukiwała większego biura od dotychczas zajmowanego w Gdańsku. Firma wybrała Argon na swoje Biuro Okręgowe ze względu na nowoczesne wyposażenie budynku, dobrą lokalizację i biznesowe otoczenie kompleksu Alchemia. Nowe biuro będzie miejscem spotkań i szkoleń przedstawicieli handlowych, zajmujących się sprzedażą bezpośrednią urządzenia Thermomix® oraz spotkań z klientami. Nowe biuro firmy w Gdańsku zostanie otwarte w połowie sierpnia 2018 roku.

Wyboru budynku zawsze dokonujemy pod kątem możliwości aranżacji wnętrza zgodnie z naszymi standardami. Wszystkie oddziały firmy przygotowane są według spójnego wzoru, dlatego tak istotna jest możliwość dostosowania przestrzeni do wymagań i potrzeb biura okręgowego” – zaznacza Małgorzata Winiarska, kierownik ds. administracyjnych Vorwerk Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora