Informacje dnia

Vendo Park w Łasku otwarty, nowe marki debiutują w mieście

default

Trei Real Estate, międzynarodowy deweloper i zarządca nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych konsekwentnie realizuje strategię rozwoju biznesu w Polsce i powiększa portfolio nieruchomości handlowych. Inwestor otworzył właśnie Vendo Park w Łasku, który jest tym samym czternastym parkiem handlowym Trei w Polsce. Vendo Park jest w 100% skomercjalizowany, a swoje sklepy otworzyły w nim sieci, które nie były wcześniej obecne w mieście.

W gronie najemców znalazły się marki odzieżowe Top Secret i Sinsay oraz sklep sportowy Martes Sport. Ofertę Vendo Parku uzupełniła też drogeria Hebe, Neonet oferujący artykuły AGD-RTV, a także sieci Action oraz KiK. Park handlowy w Łasku, którego budowa rozpoczęła się w maju, dostarczył łącznie 4 500 metrów kw. nowoczesnej powierzchni zakupowej, a całkowity koszt jego budowy wyniósł ponad 5,3 mln euro.

Vendo Park to dopiero początek inwestycji Trei w Łasku. Na działce o powierzchni ponad 2,6 ha deweloper zrealizuje jeszcze budynek dla restauracji McDonald’s, której otwarcie zaplanowano na 2021 r. Tuż obok parku handlowego powstanie również supermarket Lidl, który ma być gotowy w kwietniu przyszłego roku. Vendo Park jest wyposażony w duży parking, który pomieści ok. 130 samochodów, a całość inwestycji dostarczy ponad 260 miejsc parkingowych. Jest to czwarty park handlowy zrealizowany przez Trei w województwie łódzkim, wcześniej inwestor otworzył podobne obiekty w Skierniewicach, oraz dwa w Łodzi.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora