Informacje dnia

Uczestnicy Konkursu Chopinowskiego wystąpią w biurowcach Globalworth

90de2d1c659fbcbedd281042824389cc

Globalworth to największy inwestor w nieruchomościach komercyjnych o charakterze biurowym i zarządca biurowy w Polsce.

Biurowce należące do Globalworth wypełni muzyka najwyższych lotów. W lobby wybranych biurowców będzie można wysłuchać na żywo recitali chopinowskich w wykonaniu utalentowanych młodych pianistów, uczestników tegorocznego, XVIII Konkursu Chopinowskiego: Julii Łozowskiej, Marcina Wieczorka i Viet Trung Nguyena.

Będzie to seria 40-minutowych recitali w budynkach biurowych w Warszawie (Warsaw Trade Tower), Gdańsku (Tryton Business House), Krakowie (Lubicz Park) i we Wrocławiu (Retro Office House). Program koncertów składać się będzie z najpiękniejszych utworów wybitnego polskiego pianisty i kompozytora, Fryderyka Chopina. Dzięki partnerowi strategicznemu wydarzenia – firmie Yamaha – artyści zagrają na fortepianach najwyższej klasy.

Nasze biurowce to coś więcej niż tylko miejsca pracy. Bardzo ważnym elementem naszej strategii jest budowanie społeczności Globalworth, co czynimy poprzez organizację licznych wydarzeń artystycznych i kulturalnych dla naszych najemców. Najnowszy pomysł to efekt m.in. popularności tegorocznego Konkursu Chopinowskiego, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W listopadowe i grudniowe popołudnia pracownicy naszych najemców i osoby odzwiedzające biurowce będą mieli okazję wysłuchać muzyki Chopina w wykonaniu światowej klasy pianistów.

Paweł Słupski, Senior PR & Marketing Manager w Globalworth Poland


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora