Informacje dnia

Trzeci etap osiedla budowanego w Lesznowoli przez White Stone Development jest gotowy do zamieszkania

53cc7a912442c45df15e70f241ddf409
White Stone uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla 5 kameralnych budynków powstałych w ramach trzeciego etapu inwestycji. Zielona, spokojna okolica oraz dobra infrastruktura wokół podnoszą atrakcyjność tej lokalizacji. Wszystkie 114 nowych lokali mieszkaniowych znalazło już właścicieli.

Zielone Zamienie to wieloetapowy projekt mieszkaniowy warszawskiego dewelopera. Spokojna okolica w Zamieniu, w gminie Lesznowola, najlepszej jakości materiały i przystępna cenowo oferta – to czynniki sprawiające, że osiedle cieszy się zainteresowaniem zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi.

„W chwili ukończenia budowy, mieliśmy już zamkniętą sprzedaż trzeciego etapu osiedla Zielone Zamienie, także możemy śmiało powiedzieć, że po raz kolejny trafiliśmy w potrzeby rynku. Proponujemy mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, 2-, 3- i 4-pokojowe, z balkonami lub ogródkami. Zadbaliśmy też o dobre zagospodarowanie przestrzeni wokół budynków, tworząc wydzielone parkingi, alejki czy plac zabaw dla dzieci, aby zapewnić mieszkańcom obecność zieleni i miejsca do relaksu. To nie koniec naszej aktywności w Lesznowoli. W budowie jest IV etap tego osiedla. Planujemy oddać go do użytku w III kw. 2021 r.” – powiedział Leszek Chłuda, dyrektor handlowy w White Stone Development.

Zielone Zamienie 3 to pięć niedużych, trzypiętrowych budynków, łącznie ze 114 nowymi mieszkaniami o powierzchni od 31 do 86 mkw. Do mieszkań na parterze przylegają zielone ogródki, a te na wyższych piętrach wyposażone są w przestronne balkony. W budynkach znajdują się windy. Za świeży i nowoczesny projekt kolejnego etapu inwestycji White Stone odpowiada pracownia Z3Z Architekci. Głównym wykonawcą budowy osiedla jest Handlobud Construction.