Informacje dnia

Trei rozpoczął inwestycje w Jaworze i Kobyłce

DCIM100MEDIADJI_0071.JPG

Trei Real Estate GmbH (Trei), międzynarodowy deweloper i zarządca nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych z Niemiec, intensywnie rozwija sieć parków handlowych w Polsce. Inwestor rozpoczął budowę Vendo Parków w Kobyłce (woj. mazowieckie) oraz Jaworze (woj. dolnośląskie). Pierwszy z nich ma być gotowy jeszcze w 2019 roku.

Vendo Park w Kobyłce powstaje przy ul. Napoleona na działce o powierzchni 8 500 metrów kw. Generalny wykonawca inwestycji – firma STB Koncept z Wołomina – już rozpoczął prace budowlane. Inwestycja dostarczy na lokalny rynek 3 200 metrów kw. powierzchni najmu, na której docelowo ma powstać 6 sklepów.

Trei zakończy budowę jeszcze w tym roku, otwarcie obiektu jest zaplanowane na grudzień. Vendo Park w Kobyłce to piąty projekt handlowy Trei w województwie mazowieckim. Do istniejących obiektów w Milanówku i Mińsku Mazowieckim w sierpniu dołączył park handlowy w Pułtusku, a aktualnie w budowie jest Vendo Park w Ostrołęce, którego otwarcie jest zaplanowane na koniec września.

Trei realizuje również swoją inwestycję w Jaworze, gdzie powstaje Vendo Park oraz Biedronka. Park handlowy dostarczy ok. 6 100 metrów kw. nowoczesnej przestrzeni zakupowej, a budowana przez Trei Biedronka będzie miała powierzchnię 1 100 metrów kw. W lipcu deweloper uzyskał pozwolenie na budowę i wyłonił generalnego wykonawcę – firmę Spec Bau Polska. Działka o powierzchni prawie 25 000 metrów kw., którą kupił Trei w Jaworze jest zlokalizowana przy ul. Dworcowej.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora