rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Trei Real Estate Poland powiększa sieć handlowych nieruchomości komercyjnych

???????????????????????

Międzynarodowy deweloper nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych Trei Real Estate Poland, przygotowuje się do otwarcia Vendo Parku w Skarżysku-Kamiennej.

Nieruchomość komercyjna jest już w pełni skomercjalizowana. Obiekt oferuje ponad 9 000 mkw. powierzchni najmu. W parku handlowym, który został w całości skomercjalizowany jeszcze przed otwarciem, jest piętnaście sklepów.
Równocześnie deweloper realizuje kolejne zaplanowane na ten rok inwestycje handlowe.
Pod koniec lipca Trei otworzył Vendo Park w Otwocku.
Oba parki handlowe Trei realizuje w ramach zawartej spółki z Patron Capital.

Dwa Vendo Parki, które otwieramy w wakacje, są w całości skomercjalizowane. Tak wysoki poziom najmu, jest wynikiem naszej długofalowej współpracy ze znanymi markami i sieciami sklepów, ale to również  efekt rosnącego zainteresowania naszymi obiektami nowych grup najemców, którzy zaczęli dostrzegać potencjał parków handlowych. Mocno pracujemy nad tym, by poszerzać ofertę Vendo Parków, aktualnie jesteśmy w procesie negocjacji z dwoma nowymi brandami, które chcielibyśmy wprowadzić do naszych centrów,

wyjaśnia Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

W tym roku Trei planuje otwarcie jeszcze co najmniej trzech parków handlowych. Aktualnie w budowie znajduje się Vendo Park w Mielcu, natomiast projekty w Zambrowie (6 600 mkw.) oraz Krakowie (3 000 mkw.) są jest w fazie przygotowawczej.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora