rynek nieruchomości na wynajem

Tor Kartingowy w centrum handlowym Galeria Morena

gokartcenter_galeria_morena_1

Kartcenter to tor kartingowym, który w gdańskiej Galerii Morena zajął ponad 2 000 mkw. powierzchni. Jest to pierwszy tor kartingowy w Polsce, na którym zastosowano nowoczesne podłoże PGKart Design. W piątek 23 lutego br. do dyspozycji amatorów szybkich wyścigów oddane zostały również najnowsze modele elektrycznych pojazdów.

Na powierzchni ponad 2 000 mkw. znajduje się 300-tu metrowy tor, do którego budowy wykorzystano ponad 4 000 opon i blisko 500 metrów pasa z tworzywa polietylenowego. Unikatowym na skalę Polski rozwiązaniem jest materiał wykorzystany do przygotowania nawierzchni, gwarantujący pojazdom lepszą przyczepność, niż tradycyjnie stosowana powierzchnia asfaltowa. Tak doskonałą nawierzchnią – przygotowaną przez włoską firmę PGKart Design – może się pochwalić zalewie kilka torów na świecie.

Atrakcją Kartcenter w Galerii Morena są również innowacyjne elektryczne gokarty – RSX SODIKART, zaprezentowane po raz pierwszy pod koniec stycznia na targach gokartowych we Frankfurcie. Prędkości uzyskiwane przez pojazd na najdłuższych prostych odcinkach toru przekraczają 60 km/h.

Oferta Kartcenter w Galerii Morena skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do grup zorganizowanych. Halowy tor kartingowy Kartcenter jest dostępny na poziomie -2 parkingu Galerii Morena przy ulicy Schuberta 102a w Gdańsku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora