Z życia spółek

Top Woman in Real Estate z wyróżnieniem w konkursie „Super M” EMCC Poland

Hadley Dean na spotkaniu mentoringowym z Mentees I ścieżki

Program Mentoringowy Top Woman in Real Estate zdobył jedno z dwóch wyróżnień w kategorii Biznes w prestiżowym konkursie dla programów mentoringowych „Super M”.

Zwycięzcy plebiscytu organizowanego przez EMCC Poland wyłaniani są na podstawie Międzynarodowych Standardów dla Programów Mentoringowych i Coachingowych (ISMCP ).
Program mentoringowy Top Woman in Real Estate dedykowany jest młodym, ambitnym kobietom działającym na rynku nieruchomości. Zrzesza najbardziej rozpoznawalne osoby w branży nieruchomości, które, występując w roli mentorów, dzielą się wiedzą, doświadczeniem, inspirują i dają uczestniczkom najlepszy możliwy przykład budowania kariery oraz rozwoju osobistego i zawodowego. Ekskluzywny program mentoringowy oferuje dwie ścieżki rozwoju: dla kobiet rozpoczynających karierę w branży nieruchomości oraz tych z co najmniej siedmioletnim doświadczeniem.

Udział w tym programie daje mi wiele satysfakcji, ponieważ największy nacisk kładziemy w nim na wsparcie Mentees w rozwoju osobistym i zawodowym w pierwszych, newralgicznych latach ich aktywności na rynku pracy – mówi Jolanta Nowakowska-Zimoch, Partner Zarządzająca Greenberg Traurig w Polsce, mentor Programu Mentoringowego Top Woman in Real Esate.

Profesjonalny mentoring jest niezbędny na wszystkich etapach kariery, jednak z mojego doświadczenia wynika, że mentoring jest najbardziej potrzebny w wieku od 27 do 33 lat, ponieważ właśnie wtedy profesjonaliści zaczynają zadawać sobie pytania związane z ich dalszą karierą – powiedział Hadley Dean, założyciel MDC2 – Top Women in Real Estate to wyjątkowa platforma nastawiona na rozwój kobiet na tym właśnie etapie życia. Podopieczne otrzymują nie tylko porady dotyczące umiejętności miękkich, ale mogą również dzielić się sytuacjami z życia codziennego w zaufaniu, tak aby uzyskać praktyczne porady związane z konkretnym sektorem.