Informacje dnia

Tacit Investment postawił na Gwiazdę Morza

1475 - HRY - wiz#02- elewacja nocna
Spółka Gwiazda Morza wyjątkowo dobrze dobiera sobie partnerów przy realizacji najbardziej prestiżowego hotelu we Władysławowie. Tym razem poinformowała o nawiązaniu współpracy z jednym z najbardziej uznanych inwestorów rynku nieruchomości premium, firmą Tacit Investment pod nowo utworzoną marką High Level Sales & Marketing.

Nowy partner Gwiazdy Morza odpowiedzialny będzie za sprzedaż apartamentów (Exclusive Serviced Apartments), znajdujących się na najwyższych piętrach hotelu, a także pokoi hotelowych.

Grupa Tacit Investment to lider na rynku nieruchomości premium w Polsce. Nasze silne i rozpoznawalne marki, jak Cosmopolitan, czy Park Lane, na stałe współpracują z takimi brandami jak Bentley, Ferrari, Porsche, Omega czy Longines. Na bazie tych doświadczeń, stworzyliśmy High Level Sales & Marketing. To zespół ekspertów, którzy łączą unikalną wiedzę o rynku nieruchomości premium z wyjątkowymi umiejętnościami sprzedażowymi i marketingowymi. Ta wiedza, w połączeniu z atrakcyjną lokalizacją Gwiazdy Morza, pozwolą zaoferować produkt, który nad polskim morzem nie będzie miał sobie równych” – mówi Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.

Otwarcie Hotelu planowane jest na I kwartał 2019 roku. Pokoje hotelowe w Gwieździe Morza Resort Spa & Sport można nabyć na własność w modelu biznesowym condo. Ich nabywcy mają w umowie dzierżawy zagwarantowane dochody na poziomie 7% w skali roku przez okres 15 lat z możliwością przedłużenia umowy o kolejne 5 lat.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora