Informacje dnia

Szczeciński kompleks typu mixed-use Posejdon z nowym najemcą

Posejdon_05 (PORTO Sp. z o.o.)_low res

Firma Mobica zmieniła swoją siedzibę w Szczecinie i przeniosła się do budynku Posejdon. W transakcji najmu 1400 m kw. powierzchni biurowej doradzała firma Savills.

Mobica, międzynarodowa firma tworząca oprogramowanie, podjęła strategiczną decyzję o relokacji swojego oddziału w Szczecinie. Przeprowadzka do nowej siedziby w wielofunkcyjnym projekcie Posejdon miała miejsce w lutym 2020 r.

„Posejdon to nowoczesny i funkcjonalny obiekt znajdujący się w samym sercu Szczecina. Był dla nas naturalnym wyborem, a nowe biuro zapewni naszym inżynierom znakomite warunki do pracy i rozwoju” – mówi Michał Kaczmarek, Real Estate, Facilities and Procurement Manager w Mobica.

„Mobica rozwija się bardzo dynamicznie na polskim rynku. Powiększa swoje biura w naszym kraju i stawia na wysokiej jakości obiekty. Budynek Posejdon znacząco zwiększył zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej w Szczecinie, co z pewnością podniesie atrakcyjność miasta w oczach firm rozważających lokalizację swojego biznesu w tej części Polski” – mówi Piotr Skuza, Associate i menadżer regionalny w dziale powierzchni biurowych w Savills.

Posejdon to szczeciński kompleks typu mixed-use, na który składa się blisko 18 000 m kw. powierzchni biurowej, 5000 m kw. powierzchni handlowo-usługowej oraz dwa hotele sieci Marriott – trzygwiazdkowy Moxy oraz czterogwiazdkowy Courtyard, które łącznie zaoferują 255 pokoi.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora