Informacje dnia

Startuje projekt mieszkaniowy ENTER w Poznaniu

Enter_2

Echo Investment wzmacnia swoją obecność na poznańskich Naramowicach i kontynuuje swoją strategię tworzenia w tej dzielnicy kompleksów mieszkaniowych z pełną infrastrukturą miejską, zielenią oraz miejscami spotkań lokalnej społeczności.

Deweloper startuje z projektem ENTER, nowoczesnym osiedlem, które będzie realizowane w trzech etapach. W pierwszej fazie powstaną trzy pięciokondygnacyjne budynki, starannie zaprojektowana część wspólna oraz otwarta strefa zieleni.
Pierwsze budynki osiedla ENTER będą oferowały ponad 220 lokali. W strefie wspólnej mieszkańcy będą mieli do dyspozycji zielone przestrzenie do relaksu oraz rekreacji. Aby zapewnić im pełen komfort, deweloper przewidział dostęp także do innych udogodnień, jak np. pojemne wózkarnie, wiaty i stojaki rowerowe, prywatny punkt odbioru przesyłek dostępny 24 h na dobę. Na osiedlu nie zabraknie również ładowarki samochodów elektrycznych.

– Echo Investment od dwóch dekad działa w Poznaniu i jest uznaną marką na tym rynku, lubianą przez klientów. Korzystając z naszego doświadczenia, chcemy stworzyć na poznańskich Naramowicach kompleks mieszkaniowy stawiający na komfort i mobilność mieszkańców. Jako pierwszy polski deweloper Echo Investment daje w standardzie inteligentne rozwiązania światowego lidera automatyki oraz gwarantuje liczne udogodnienia w częściach wspólnych. Wszystkie mieszkania na osiedlu ENTER zostaną wyposażone w smart rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb swoich właścicieli. Bezprzewodowo, bez zbędnych kabli, bez ograniczeń – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Echo Investment.

Rozpoczęcie budowy kompleksu mieszkaniowego ENTER zaplanowane jest na początek 2020 roku.