Informacje dnia

Startuje budowa największego obecnie projektu biurowego w Gdyni – 3T Office Park

3t office park 2
Budowa 3T Office Park rozpocznie się w II kwartale 2019 roku. Kompleks biurowy powstanie w Gdyni przy ul. Kazimierza Górskiego.

Całkowita powierzchnia użytkowa biurowca 3T Office Park wyniesie 54,9 tys. m2, z czego powierzchnia najmu 38,5 tys. m2. Do dyspozycji użytkowników budynku oddany zostanie parking podziemny z 420 miejscami parkingowymi oraz 250 miejscami dla rowerów.

3T Office Park będzie biurowcem klasy „A”, obiekt otrzymał certyfikat Interim w brytyjskim systemie oceny budynków BREEAM na poziomie „Excellent”, gwarantującym spełnianie najwyższych standardów pod względem zarządzania, komfortu, energooszczędności i wpływu na środowisko naturalne. Budynek powstanie ponadto w zgodzie z wymogami Fundacji „Integracja”, co ma potwierdzić certyfikat „Obiekt bez barier”. 3T Office Park zostanie tym samym w pełni przystosowany do pracy i poruszania się osób z niepełnosprawnościami.

Za realizację kompleksu biurowego odpowiada spółka 3T Office Park Sp. z o.o.

– Cieszę się z rozpoczęcia realizacji kolejnego projektu biurowego na trójmiejskim rynku. W przeszłości mieliśmy okazję od podstaw tworzyć lokalny rynek nowoczesnych powierzchni biurowych (m.in. Allcon@park, Łużycka Office Park czy Łużycka Plus). Warto podkreślić, że 3T Office Park powstaje w świetnej pod względem komunikacyjnym i funkcjonalnym lokalizacji, z punktu widzenia biznesu jednej z najlepszych w Trójmieście. Jestem przekonany, że ten czynnik w połączeniu z wysoką jakością obiektu sprawi, że stworzymy bardzo atrakcyjne miejsce dla najemców – mówi Sergiusz Gniadecki, inwestor biurowca, prezes zarządu 3T Office Park Sp. z o.o.

 

Zakończenie realizacji inwestycji zaplanowano na II kwartał 2021 roku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora