Informacje dnia

Sprzedają prestiżowy hotel Villa Nova w Jeleniej Górze

hotel-jelenia-gora-front

Hotel Villa Nova

Niecałe 5 mln zł – to cena ofertowa sprzedaży jednego z najbardziej prestiżowych hoteli w Jeleniej Górze – Villa Nova. Obiekt został m.in. wyróżniony nagrodą specjalną w konkursie Hotel Roku 2013 organizowanym przez HRS, Newsweek, Forbes i Polsat. Od lat uzyskuje też bardzo wysokie oceny klientów na portalu TripAdvisor.

Butikowy hotel mieści się przy ul. Czarnoleskiej, na malowniczym zboczu Karkonoszy. Budynek o wartości historycznej i zabytkowej został gruntownie odremontowany i dostosowany do funkcji hotelowej. Forma obiektu nawiązuje do architektury sycylijskiej i prowansalskiej.

284-1Hotel działa i ma udokumentowaną rentowność. Na parterze znajduje się przestronny hol, mieszkanie właścicieli, recepcja i biuro.W piwnicy zlokalizowane są pralnia, kotłownia z pompą ciepła, hydrofornia, chłodnia,
przygotowalnia, zmywalnia i toalety dla gości. Na klientów czekają obszerne i wygodne pokoje z dużymi łazienkami i oknami, z których rozpościerają się piękne widoki na malownicze  otoczenie – lasy i łąki na górskich zboczach.
Wokół obiektu znajdują się liczne tereny spacerowe i rowerowe. W zimie miejsce idealne dla narciarzy biegowych.

Wyłącznym agentem sprzedaży tej nieruchomości komercyjnej została wybrana firma WGN.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora