rynek nieruchomości na wynajem

Spółka Fera wynajęła dodatkową powierzchnię magazynowo-biurową na terenie Prologis Park Wrocław

Prologis-Park-Wroclaw
Spółka Fera przedłużyła umowę i wynajęła dodatkową powierzchnię magazynowo-biurową na terenie Prologis Park Wrocław.

Nieruchomość komercyjna Prologis Park Wrocław to park logistyczny o powierzchni ponad 170 000 metrów kwadratowych, położony w strefie przemysłowej na Bielanach Wrocławskich.
Prowadząca internetowy sklep zoologiczny spółka Fera przedłużyła umowę i wynajęła dodatkową powierzchnię magazynowo-biurową na terenie Prologis Park Wrocław. Po ekspansji firma zajmie 9100 mkw.
Spółka Fera powierzyła negocjacje z wynajmującym firmie doradczej Newmark Polska.

– Nasz Klient jest zadowolony z dotychczasowej współpracy z Prologis Park Wrocław. Odpowiadają mu zarówno warunki najmu, jak i lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4. Dzięki bliskości Wrocławia spółka Fera ma dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowników – mówi Miłosz Borkowski, Senior Associate w Newmark Polska.

– Okres pandemii COVID-19 przyczynił się do zmiany nawyków zakupowych konsumentów. Firma Fera zaobserwowała wzrost wolumenu sprzedaży, w rezultacie czego zdecydowała się zwiększyć wynajmowaną powierzchnię magazynową. Cieszymy się, że najemca obdarzył nas zaufaniem i powierzył nam negocjacje z Prologis – dodaje Jakub Kurek, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych, Newmark Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora