Informacje dnia

Sky Tower we Wrocławiu: nowi najemcy i przedłużone umowy

Ostatnie półrocze we wrocławskim Sky Tower upłynęło pod znakiem rozbudowy portfolio najemców. Biurowy tenant-mix poszerzył się o DevQube, Fenedo oraz HTNS, specjalizujące się kolejno: w branży IT, budownictwie oraz logistyce i transporcie. Ponadto pięciu dotychczasowych najemców przedłużyło umowy, a czterech spośród nich wynajęło dodatkową powierzchnię.

Wdrożenie przemyślanej strategii oraz celowe działania zadecydowały o niesłabnącym zainteresowaniu najemców obiektem Sky Tower, należącym do DEVELIA S.A. W ciągu ostatnich miesięcy na wynajem powierzchni biurowych zdecydowało się aż trzech nowych najemców. Wśród nich znalazła się bydgoska firma z branży technologii informacyjnej DevQube, zajmująca się programowaniem oraz integracją systemów. Do wrocławskiego kompleksu biurowo-rozrywkowego dołączyli także: agencja HTNS, specjalizująca się w organizacji transportu samochodowego oraz producent nowoczesnych okien, stolarki PCV i ślusarki aluminiowej – Fenedo, działający w siedmiu państwach Unii Europejskiej.
Dodatkowo, w ostatnim półroczu umowy przedłużyło aż pięciu najemców. Na dalszą współpracę zdecydował się Hicron, a QIAGEN Business Services, SGK Projekt, Cushman&Wakefield oraz Ukrainian Services (wcześniej Personnel Service) nie tylko pozostały w obiekcie, ale też powiększyły swoje powierzchnie biurowe.

– Od wielu lat współpracujemy z właścicielem budynku Sky Tower, wielokrotnie wspieraliśmy też naszych klientów przy negocjacjach w tej lokalizacji. Nasze wrocławskie biuro przenieśliśmy do budynku Sky Tower w 2018 roku. Teraz, w związku z dynamicznym rozwojem naszego oddziału we Wrocławiu, zdecydowaliśmy się na zwiększenie zajmowanej powierzchni. Lokalizacja wrocławskiego oddziału w miejscu znanym i bardzo rozpoznawalnym, które stało się symbolem i jedną z atrakcji stolicy Dolnego Śląska, jest dla naszego biznesu sporym atutem. Widok rozpościerający się z 22 piętra zawsze robi wrażenie na klientach. Ponadto obiekt jest doskonale skomunikowany, znajduje się w centrum miasta oraz posiada zaplecze handlowe, gastronomiczne i rozrywkowe. Patrząc na ambitną strategię rozwoju Sky Tower, chcemy w nim pozostać i kontynuować udaną współpracę – mówi Marcin Siewierski, Associate, Menedżer wrocławskiego oddziału Cushman & Wakefield.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora