Informacje dnia

Showroom Internorm w biurowcu Platinum III

Najnowocześniejszy showroom firmy Internorm w Polsce powstaje w Warszawie, a konkretnie w biurowcu Platinium III, który wchodzi w skład kompleksu biurowego Platinium Business Park.

Showroom  zajmie powierzchnię ok. 175 mkw. Podczas transakcji najemcę reprezentowali eksperci z firmy doradczej Walter Herz, z kolei właściciela kompleksu – przedstawiciele White Star Real Estate.

Internorm to istniejąca od ponad 80 lat  firma produkująca okna i drzwi. Ponad 22 miliony okien wytworzonych przez Internorm czynią z niego lidera europejskiej branży okienno-drzwiowej.

W Internorm showroom klienci będą mogli przyjrzeć się działaniu tzw. inteligentnych okien, którymi można sterować za pośrednictwem aplikacji I-tec Smart Window instalowanej na tablecie lub smartfonie.

Zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej Platinium Business Park składa się z pięciu biurowców  klasy A o łącznej powierzchni najmu wynoszącej blisko 55 tys. mkw. Od 2012 r. właścicielem Platinum Buisness Park w ramach parku biurowego jest Grupa Allianz Real Estate.