rynek nieruchomości na wynajem

Schaeffler został najemcą Nowego Targu we Wrocławiu

Nowy Targ Wrocław
Firma Schaeffler, globalny dostawca części dla branży automotive i przemysłu, wynajęła prawie 6 200 metrów kw. we wrocławskim projekcie biurowym Nowy Targ realizowanym przez spółkę biurową Skanska.

Schaeffler wprowadzi się tam już na początku 2020 roku. Zespół międzynarodowej agencji doradczej JLL doradzał Schaeffler w procesie wyboru optymalnej lokalizacji oraz negocjacjach warunków najmu.
Nowy Targ, to już siódmy budynek spółki biurowej Skanska we Wrocławiu. Zaoferuje blisko 20 000 mkw. powierzchni biurowej oraz ok. 2 300 mkw. powierzchni usługowej. Budynek znajduje się w samym centrum Wrocławia w odległości 500 metrów od Rynku.

„W ubiegłym roku zdecydowaliśmy się wejść do Wrocławia, wynajmując tymczasowe biuro przy ul. Suchej. Docelowo poszukiwaliśmy jednak nowoczesnego projektu biurowego, który sprosta naszym ambitnym planom rekrutacyjnym i pozwoli na stworzenie najlepszych warunków do pracy dla naszego kilkusetosobowego zespołu. Wybór padł na Nowy Trag, który jest doskonale zlokalizowaną inwestycją biurową, oferującą najwyższy standard oraz dostęp do bogatej oferty usług. Z niecierpliwością czekamy na moment przeprowadzki, którą planujemy na przyszły rok” – powiedziała Anna Berczyńska, Dyrektor Zarządzająca Schaeffler Global Services Europe.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora