Z życia spółek

Savills rozszerza ofertę usług dla inwestorów, deweloperów i właścicieli nieruchomości w Polsce o dział doradztwa strategicznego

Savills_dział_doradztwa_strategicznego

Savills rozszerza ofertę usług dla inwestorów, deweloperów i właścicieli nieruchomości w Polsce o dział doradztwa strategicznego.

Firma doradcza Savills rozszerza ofertę usług dla inwestorów, deweloperów i właścicieli nieruchomości w Polsce o dział doradztwa strategicznego. Fundament nowej linii biznesowej stworzą Krzysztof Sakierski i Kamila Pereta-Krawczyk, którzy dołączyli do Savills z początkiem października.
Kompetencje nowej linii biznesowej Savills są odpowiedzią m.in. na rosnące zapotrzebowanie na projekty typu mixed-use i logistykę ostatniej mili, zmiany na rynku handlowym czy też wpływ pandemii i modelu hybrydowego na rynek biurowy.

Nowe wyzwania na rynku nieruchomości komercyjnych wymagają od firm doradczych mocnego zaplecza ekspertów kompetentnych w obszarach planowania optymalnego wykorzystania gruntów, zmiany funkcji istniejącej zabudowy czy budowy w jej miejscu nowych efektywniejszych projektów. Zachodzące zmiany sprawiają, że nie zawsze da się już podążać utartymi ścieżkami. Usługa doradztwa strategicznego pozwoli zaoferować naszym klientom szerszą perspektywę i nieszablonowe rozwiązania, poparte gruntowną analizą i naukową metodyką” – mówi Tomasz Buras, CEO Savills w Polsce.