Informacje dnia

Ruszyła globalna platforma danych dla branży nieruchomości

Eddie Holmes UNISSU
Ponad 6000 firm zostało sklasyfikowanych w ramach cyfrowej platformy Unissu.com celem utworzenia jednego źródła danych, informacji i badań z obszaru PropTech. Partnerem projektu w Europie Środkowo-Wschodniej jest Property Forum.

Unissu.com uruchomiło z dniem 7 stycznia nową platformę dla branży nieruchomości. Dokonując klasyfikacji ponad 6000 firm z obszaru PropTech z całego świata chce ułatwić profesjonalistom z branży nieruchomości nawigację po objętym transformacją cyfrową sektorze.

Odwiedzający Unissu.com mogą zarejestrować się za darmo i korzystać m.in. z opartego na wyszukiwarce katalogu ponad 6000 firm PropTech z całego świata czy forum społecznościowego służącego prowadzeniu dyskusji na żywo i debat wokół kwestii związanych z PropTech.

Płatni użytkownicy mogą również korzystać z funkcji analitycznych platformy zaprojektowanych w celu umożliwienia sprawniejszego i szybszego podejmowania decyzji przez firmy z branży nieruchomości eksplorujące PropTech oraz dostępu do najważniejszych wydarzeń z obszaru finansowania PropTech dzięki współpracy z Crunchbase.

„Cieszę się, że możemy nareszcie udostępnić profesjonalistom branży nieruchomości przestrzeń, którą mogą odwiedzać nie tylko w celu wyszukiwania i odkrywania danych, informacji oraz zasobów związanych z PropTech, ale także po to, by budować ją razem z nami i dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z pozostałymi użytkownikami.
Spędziliśmy sześć miesięcy na katalogowaniu i analizowaniu produktów PropTech z całego świata. Podczas tej podróży skupiliśmy się na ułatwieniu specjalistom ds. nieruchomości wyszukiwanie, zrozumienie i wybór produktów, które są najbardziej odpowiednie dla nich i dla ich biznesu.
Zwracamy się również do firm PropTech, aby „zgłosiły” albo dodały swoją wizytówkę do platformy i zaprezentowały w ten sposób w globalnym katalogu wszystkim odwiedzającym naszą witrynę” – powiedział Dyrektor generalny Unissu, Eddie Holmes.

Założone przez uznanych w świecie globalnych influencerów, Jamesa Dearsley’a i Eddiego Holmes’a, Unissu pozycjonowane jest jako kluczowa destynacja wszystkich zagadnień związanych z PropTech.