Informacje dnia

Finalizuje się budowa Mennica Legacy Tower w Warszawie

Mennica Legacy Tower_budowa

Budowa Mennica Legacy Tower, powstającej przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej w Warszawie, wkracza w fazę kluczowych prac konstrukcyjnych. Do wykonania jednej kondygnacji 140-metrowej wieży, generalny wykonawca inwestycji – Warbud S.A., potrzebuje obecnie zaledwie sześciu dni roboczych.

Tymczasem na placu budowy pojawiły się także pierwsze elementy wystroju wnętrz imponującego 12-metrowego lobby głównego, które poprzez całkowite przeszklenie, zatrze granicę pomiędzy wnętrzem, a otoczeniem budynku.

Elegancka i ponadczasowa architektura to jeden z kluczowych elementów, wyróżniających wieżowiec Mennica Legacy Tower, realizowany przez Golub GetHouse we współpracy z Mennicą Polską S.A. Prawdziwym symbolem budynku będzie całkowicie przeszklone 12-metrowe lobby, w którym znajdzie się m.in. 9-metrowa ściana wodna, umiejscowiona tuż za recepcją główną. Prestiż tej przestrzeni podkreślą zastosowane naturalne materiały o najwyższej jakości, których fragmenty już teraz można podziwiać na specjalnie przygotowanym modelu.

Mennica Legacy Tower połączy niezwykłą architekturę, funkcjonalność i najwyższej jakości materiały wykończeniowe. W obu budynkach kompleksu zastosowane zostaną zaawansowane rozwiązania technologiczne zwiększające efektywność i niezawodność pracy systemów, jak i gwarantujące bezpieczeństwo najemców. Inwestycja powstaje zgodnie z wymogami międzynarodowego certyfikatu ekologicznego BREEAM na poziomie „Outstanding”. Zakończenie całej inwestycji planowane jest jesienią 2019 roku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora