rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Ruszają prace budowlane Central House firmy Okam na warszawskim Mokotowie

deborah-cortelazzi-615800-unsplash

Pod koniec października OKAM podpisał umowę z firmą FineTech Construction na wykonawstwo inwestycji mieszkaniowej CENTRAL HOUSE przy ul. Domaniewskiej w Warszawie.

Umowa przewiduje, iż na działce o powierzchni 10.213 metrów kw. powstanie budynek o łącznej powierzchni 51.560 metrów kw. Inwestycja dostarczy na warszawski rynek 474 mieszkania w dwóch etapach. W ramach osiedla powstanie też 540 miejsc parkingowych oraz z 540 miejscami parkingowymi w 2-poziomowym garażu podziemnym, a także miejscami dla gości na poziomie parteru, na zewnątrz. Rozpoczęcie budowy planowane jest jeszcze w IV kwartale 2020, a zakończenie całego projektu w IV kwartale 2022.

 CENTRAL HOUSE jest wyrazem innowacyjnego podejścia do mieszkań na polskim rynku i pierwszym projektem, który realizujemy w ramach Nowej Polityki Jakości. W samym sercu mokotowskiej dzielnicy biznesu powstanie przemyślany projekt z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz rozwiązań proekologicznych, które zostaną wprowadzone jako standard np. wypożyczalnia pojazdów elektrycznych i rowerów do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, oczyszczacze powietrza w każdym mieszkaniu, solary, punkty do ładowania aut, etc. Dbamy również o przestrzeń do wypoczynku dlatego zaplanowaliśmy lokal mieszkańca z przestrzenią do spotkań, fitnessem i sauną, wewnętrzne zielone patio w dwóch odsłonach (dla dzieci i z przeznaczeniem dla dorosłych) a także ogólnodostępny taras o pow. ok. 220 mna dachu budynku. – mówi Arie Koren, CEO OKAM.

mat.pras.