rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Rusza budowa centrum handlowego Galeria Libero

Galeria Libero (3)Spółka Echo Investment uzyskała pozwolenie na budowę centrum handlowego Galeria Libero, które powstanie w południowej części Katowic przy ul. Kościuszki.

Już w lipcu ruszą prace związane z przygotowaniem placu budowy i rozbiórkami istniejących obiektów. Inwestor podpisał z władzami Katowic porozumienie, które pozwoli na przebudowę układu komunikacyjnego. Nowe rozwiązanie drogowe znacząco usprawni ruch samochodowy w tej części miasta, a także zapewni wygodny dojazd do galerii.

Trwa zaawansowany proces komercjalizacji inwestycji. Podpisano już m.in. umowę ze spółką Alma Market, która w Libero otworzy delikatesy o powierzchni blisko 1 900 mkw. Lider branży elektronicznej sieć Media Markt obiecuje salon w zupełnie nowej, lepszej odsłonie.

 Galeria Libero powstaje przy ul. Tadeusza Kościuszki – jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta, na działce o powierzchni 54 000 mkw. Obiekt będzie oferował 45 000 mkw. powierzchni handlowej i rozrywkowej rozlokowanej na 3 poziomach.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora