rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Rewitalizacja budynku L’UNI we Wrocławiu dobiega końca

Rewitalizacja budynku L'UNI we Wrocławiu

Inwestycja L’UNI jest realizowana w budynku dawnego wydziału Farmacji Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Wrocławska inwestycja zakończyła kolejny etap prac rewitalizacyjnych. Pierwsi użytkownicy tego wyjątkowego biurowca, będą mogli się wprowadzić już w połowie 2022 roku. Przestrzenie biurowe L’UNI swój wyjątkowy charakter zawdzięczają połączeniu autentycznych zabytkowych elementów z nowoczesną myślą projektową.
Ponadto dzięki współpracy z Zakładem Narodowym im. Ossolińskich, najemcy będą mieć do dyspozycji aż 38 miejsc parkingowych na kondygnacji -2.
Za rewitalizację budynku odpowiedzialna jest Maćków Pracownia Projektowa. Projektem zarządza firma doradcza JP Weber. Nadzór inwestorski nad L’UNI pełni firma Prime Project. Generalnym wykonawcą prac jest firma “Oz-Bud” Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe.

„L’UNI oferować będzie około 3 600 m kw. powierzchni biurowej do wynajęcia z wyjątkowym widokiem na Odrę. Górna kondygnacja dzięki przeszkleniu umożliwi podziwianie panoramy mostów Uniwersyteckich, Tamki i Wyspy Słodowej. Najemcy bez wątpienia docenią lokalizację biurowca, który znajduje się w samym sercu Wrocławia, blisko Starego Miasta, dobre skomunikowanie z resztą miasta i unikalne dziedzictwo architektoniczne z nowoczesną, ale zachowująca unikalny charakter aranżacją,” – komentuje Anna Patrzyk-Sperzyńska, Associate Director w Knight Frank, która odpowiada za komercjalizację budynku.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora