Informacje dnia

Rekordowa liczba odwiedzających centrum handlowe Galeria Zaspa

Galeria Zaspa_02 (1)

Wzrost odwiedzalności, nowi najemcy oraz kolejne udogodnienia dla klientów – to tylko kilka punktów, podsumowujących działalność gdańskiego centrum handlowego Galeria Zaspa w 2017 r. W ubiegłym roku centrum zostało odwiedzone przez prawie 2 miliony klientów. W planach na kolejny rok jest dalsze poszerzanie oferty o kolejne, ciekawe marki, jak również kontynuacja i rozwój współpracy z lokalnymi instytucjami i podmiotami.

W ciągu ubiegłego roku grono Galerii Zaspa powiększyło się o nowych najemców. Wśród nich pojawiły się znane sieciowe marki, takie jak Pepco, które we wrześniu otworzyło swój lokal o pow. 460 mkw., oraz salon obuwniczy sieci Ray Obuwie, który rozpoczął swoją działalność w grudniu, a także dyskont alkoholowy Prosto z Palety. Wzmocniona została także oferta urodowa – uruchomione zostały beauty bar Nail Art Express, oferujący zabiegi pielęgnacyjne oraz manicure, a także EM Nail Professional – wyspa handlowa, na której znaleźć można bogaty wybór akcesoriów i kosmetyków do profesjonalnego zdobienia paznokci.

Od grudnia klienci mogą także korzystać z usług profesjonalnego salonu fryzjerskiego Akcja Cięcie. Ofertę Galerii Zaspa wzbogacił również nowy jubiler – marka Verona, a także lokalni najemcy, m.in. popularna w Gdańsku cukiernio-piekarnia Raszczyk.

Dodatkowo pojawiły się nowe udogodnienia dla klientów. Ze względu na przebiegającą w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu ścieżkę rowerową, w kwietniu ub. r. Galeria Zaspa uruchomiła samoobsługową stację naprawy jednośladów. Wszystkie te aspekty zostały docenione przez klientów centrum, dzięki czemu w ciągu całego poprzedniego roku liczba ich odwiedzin sięgnęła prawie 2 milionów.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej odwiedzalności, jaką w 2017 roku cieszyła się Galeria Zaspa i mamy nadzieję utrzymać ten trend. Siła tego projektu tkwi we wszechstronnej i kompleksowej ofercie – komentuje Marcin Juszczyk, członek zarządu Grupy Capital Park, inwestora Galerii Zaspa.

Galeria Zaspa to dawne centrum handlowe ETC Gdańsk, które zostało zmodernizowane w latach 2015/2016. Obecnie Galeria Zaspa liczy 8 800 mkw. powierzchni, na której znajduje się 40 sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora