Informacje dnia

Realizacja kompleksu biurowego Imagine w Łodzi wkracza w decydującą fazę

Imagine

Realizacja kompleksu biurowego Imagine, powstającego przy skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza w Łodzi, wkracza w decydującą fazę. Już na początku września tego roku do biurowców Imagine wprowadzą się pierwsi najemcy.

Imagine to nowoczesny kompleks biurowy w standardzie technicznym klasy A, składający się z trzech budynków. Dwa z nich zaoferują łącznie 17 200 metrów kw. powierzchni komercyjnej – 14 800 metrów kw. powierzchni biurowej i 2 400 metrów kw. powierzchni handlowo-usługowej. W trzecim będzie się znajdować naziemny garaż, oferujący 356 miejsc parkingowych i 49 podwójnych stojaków rowerowych.
Generalny wykonawca inwestycji – firma Eiffage Polska Budownictwo S.A. – realizuje kolejne fazy prac budowlanych w ramach kompleksu, którego inwestorem jest Avestus Real Estate.

– Przystępując do realizacji Imagine narzuciliśmy sobie i naszym partnerom bardzo wymagający harmonogram, zakładający wybudowanie całego kompleksu w zaledwie kilkanaście miesięcy. Jestem niezwykle zadowolony, że ten cel zrealizujemy i już na początku września br. do Imagine wprowadzą się pierwsi najemcy. Tempo prac budowlanych oraz doskonała współpraca z generalnym wykonawcą mogą służyć za wzór przy realizacji nowoczesnych inwestycji biurowych. Co niezwykle istotne, zachowując szybkie tempo prac nie poszliśmy na żadne ustępstwa w kwestii wysokiej jakości naszego projektu, którego ofertę doceniają firmy będące liderami w swoich branżach – skomentował Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor Krajowy Avestus Real Estate
w Polsce.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora