Inwestycje publiczne

Przetarg na montaż instalacji fotowoltaicznej na terenie parkingu Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie

scott-graham-OQMZwNd3ThU-unsplash
W dniu 17 czerwca 2022 roku wystartował przetarg na montaż instalacji fotowoltaicznej na terenie parkingu, modernizację węzła cieplnego oraz montaż instalacji schładzającej powietrze w budynku Głównego Urzędu Statystycznego przy al. Niepodległości 208 w Warszawie.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę wielobranżowych robót budowlanych na terenie należącym do Głównego Urzędu Statystycznego przy al. Niepodległości 208 w Warszawie. Roboty budowlane związane są z kompleksową modernizacją węzła ciepłowniczego, montażem urządzeń schładzających
powietrze na istniejącej instalacji wentylacji mechanicznej oraz montażem instalacji pozyskującej energię ze źródeł odnawialnych w postaci paneli fotowoltaicznych.
Szacunkowa całkowita wartość wynosi 1 326 298.88 PLN netto.

Termin składania ofert przypada na dzień 17 czerwca 2022 r. do godz. 10:00. Zamawiający informuje, że w dniu 31 maja 2022 r. o godzinie 10:00 w budynku Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie przy al. Niepodległości 208 odbędzie się zebranie wykonawców w celu dokonania wizji lokalnej.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora