Informacje dnia

Przestrzeń do pracy na warszawskiej Pradze – nowe Work/Café light od Santander Bank Polska

YI DIGITAL CAMERA

Santander Bank Polska otwiera trzecią placówkę Work/Café. Nowy oddział na warszawskiej Pradze czeka na klientów i gości od 9 listopada.

Format Work/Café light to połączenie tradycyjnego oddziału – obsługi bankowej– z dodatkową strefą z miejscem do pracy i spotkań. W formule light nie ma kawiarni, natomiast pracownicy banku zaoferują gościom ciepłe i zimne napoje. Nowością jest ogólnodostępna strefa co-workingowa, w której można spokojnie popracować oraz nieodpłatnie skorzystać z sal do spotkań.

Liczymy, że klienci docenią nowy format, funkcjonalność obiektu oraz jego wyjątkowe wnętrze. Nowo otwarte Work/Café na warszawskiej Pradze będzie sprzyjać efektywnej pracy zdalnej i stanie się miejscem wymiany pomysłów i doświadczeń – mówi  Arkadiusz Mucha, menedżer w pionie bankowości detalicznej w Santander Bank Polska.

Work/Café mieści się naprzeciwko kultowego Bazaru Różyckiego, przy ulicy Targowej 49/51. We wnętrzach podkreślono charakterystyczną lokalizację placówki i nawiązania do historycznego oraz współczesnego oblicza Pragi.
W Work/Café przy Targowej klienci będą mieli dostęp do niezbędnych narzędzi biurowych – drukarki, ksero oraz bezpłatnego Wi-Fi.

– Przenoszenie pracy do trybu zdalnego to trend widoczny do dawna. Pandemia COVID-19 przyczyniła się do przyspieszenia tej transformacji. Eksperci przewidują, że po pandemii, nawet 48% pracowników nie będzie dojeżdżało do biur.[1] Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, otwieramy kolejne Work/Café, aby zaoferować przestrzeń do pracy i spotkań biznesowych, połączoną z możliwością załatwienia spraw w banku – Piotr Kajka, szef Efektywnej Dystrybucji w Santander Bank Polska.

 

[1] https://digitaluniversity.pl/9-trendow-pracy-post-covid/

Źródło: Grupa Santander.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora