Inwestycje publiczne

Przedsiębiorcy zjednoczeni dla Trójmiasta

dzisdlajutra - prasa1
Dziś dla Jutra
, charytatywna akcja pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni i Prezydenta Miasta Sopotu, zrzesza kolejne firmy na rzecz pomocy pomorskim placówkom. Wsparcie uzyskały szpitale, hospicja, domy dziecka i szkoły.

W środę, 27 maja br.  trzy respiratory zakupione przez firmę Invest Komfort respiratory zostały przekazane szpitalom przy ul. Smoluchowskiego w Gdańsku oraz Szpitala św. Wincentego a Paolo w Gdyni.

Niezmiernie cieszy mnie fakt, że zakupione przez nas respiratory dla szpitali w Gdyni i Gdańsku, będą wsparciem w codziennej walce o zdrowie pacjentów także po zakończeniu pandemii. Nasza trójmiejska społeczność potrafi się jednoczyć i pomagać. Udowodnili to lokalni przedsiębiorcy, którzy licznie przyłączyli się do naszej akcji Dziś dla Jutra. – mówi prezes Invest Komfort, Mieczysław Ciomek.

Do zapoczątkowanej przez Invest Komfort akcji przystąpiło już 16 firm. Są to zarówno korporacje, jak i mniejsze przedsiębiorstwa.

Razem przekazaliśmy ponad 350 tys. złotych na cele akcji. Zaopatrzyliśmy 11 domów pomocy społecznej i 9 hospicjów w niezbędne środki ochrony osobistej. Przekazaliśmy szpitalowi przy ul. Smoluchowskiego w Gdańsku fundusze na zakup pomp infuzyjnych. Podopieczni i uczniowie 9 trójmiejskich domów dziecka i szkoły podstawowej w Sopocie otrzymali sprzęt komputerowy. – wymienia Mieczysław Ciomek – Bardzo dziękujemy naszym partnerom za zaangażowanie w budowanie lepszego jutra. Wspólnie stawiamy dwa kroki wprzód – ważna jest doraźna pomoc jak i działania długoterminowe.

Partnerami akcji Dziś dla Jutra są: Porta, BBB Group, Bauhaus, Keller, Partnex, Corleonis, Pinus Ogrody, Studio Krajobraz, Kancelaria notarialna Rydzkowski, Kancelaria adwokacka Hange, Kancelaria notarialna Rydzkowska i Kowalewski, SportPoland.pl, Agencja CU, NED-Project, Incore oraz Dezynfekcja24.pl.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora