Informacje dnia

Prologis wynosi PARKlife na kolejny poziom – wystartowały BOOK BOX

prologis_book_share-6824

BOOK BOX to kolejny etap wdrażania w życie idei PARKlife, znanej dotychczas użytkownikom parków Prologis z takich elementów jak zielone tereny do wypoczynku i rekreacji, stacje ładowania samochodów elektrycznych, wiaty rowerowe, przystanki komunikacji miejskiej oraz z całego szeregu drobnych usług dostępnych na terenie naszych centrów logistycznych. 

„W Prologis oferujemy znacznie więcej niż magazyny. Zależy nam, aby pracownicy naszych klientów z przyjemnością przychodzili do pracy oraz czuli się w naszych parkach komfortowo. Z tą myślą cały czas wprowadzamy udogodnienia, których celem jest zapewnienie dobrego samopoczucia. Nasze plenerowe biblioteczki powstały, aby zachęcać do kolejnej formy relaksu i popularyzować również ten rodzaj odpoczynku” – mówi Marta Glinka, Real Estate & Customer Experience Lead Director Prologis.  

Ponad sto pięćdziesiąt interesujących pozycji zostało umieszczonych w każdej z zielonych budek stylizowanych na klasyczne angielskie budki telefoniczne. W pierwszym etapie programu BOOK BOXY stanęły na terenach wspólnych w parkach na warszawskim Żeraniu, w Prologis Park Wrocław III,  na Śląsku – w Chorzowie, a wkrótce  także w Rudzie Śląskiej i w Gliwicach.. Książki można wypożyczać bezpłatnie, a księgozbiór Prologis będzie systematycznie uzupełniamy o kolejne popularne tytuły.

Źródło: Prologis.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora