Informacje dnia

Prologis wciąż inwestuje w nieruchomości komercyjne. Rozpoczęła się budowa unikalnego SBU w Warszawie

ppw-fenix_day-01_s_0
Prologis Park Warsaw – Żerań to idealne miejsce dla przedsiębiorców, którzy poszukują nowoczesnej, a przy tym elastycznej powierzchni magazynowej lub produkcyjnej w strategicznej, miejskiej lokalizacji.

Prologis rozpoczął kolejną inwestycję komercyjną. W warszawskim parku Prologis wystartowała budowa nowego obiektu typu Small Business Unit.
SBU w Prologis Park Warsaw -Żerań będzie stanowił idealne rozwiązanie dla firm z sektora e-commerce, którym zależy na szybkiej dostawie towarów bezpośrednio pod drzwi konsumentów. Inwestycja komercyjna mieści się w sercu największego rynku konsumenckiego w Polsce, a jego konstrukcja pozwala na dostosowanie wielkości wynajmowanych modułów wraz ze zmieniającymi się potrzebami klientów.
Najnowszy budynek Prologis w Warszawie to 11 000 metrów kwadratowych powierzchni spekulacyjnej. W ofercie znajdą się moduły już od 600 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej z biurami o wielkości od 100 metrów kwadratowych, które w zależności od profilu klienta można łączyć i powiększać wraz z rozwojem jego działalności.
Najemcy znajdą się pod opieką Customer Experience Team Prologis.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora