Informacje dnia

Prologis: Raport ESG o oddziaływaniu na środowisko za 2018 rok

biznesman
Tytuł najnowszego raportu Prologis – „O krok przed potrzebami klientów” – odpowiednio podsumowuje postępy firmy w kluczowych obszarach ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i zarządzania (Environmental, Social and Governance reporting, ESG).

„Zdaję sobie sprawę, że nasze wieloletnie zaangażowanie w ESG wyróżnia nas na tle konkurencji. Dzięki temu możemy lepiej wspierać naszych klientów, zwiększać wartość firmy oraz być o krok przed konkurencją” – powiedział Hamid Moghadam, Chairman i CEO Prologis. „Wybiegając w przyszłość, stworzyliśmy portfolio strategicznie położonych nieruchomości dostosowanych do potrzeb naszych klientów i będących odpowiedzią na ich problemy związane z lokalizacją, zasobami energii oraz pracownikami”.

2018: Rok pionierskich osiągnięć

2018 był dla firmy rokiem istotnych osiągnięć w zakresie zrównoważonego rozwoju – Prologis uzyskał tytuł najlepszej firmy w Stanach Zjednoczonych i zajął szóste miejsce w ogłoszonym w styczniu w Davos rankingu 100 charakteryzujących się najbardziej zrównoważonym rozwojem korporacji świata (Corporate Knights Global 100 Most Sustainable Corporations in the World), a także został pierwszą firmą na rynku nieruchomości logistycznych emitującą zielone obligacje.

 

Nowy Raport o Oddziaływaniu ESG w jasny sposób przedstawia rozwój ESG w Prologis, w tym szczegółowe informacje dotyczące tego, w jaki sposób mierzymy postępy w osiąganiu konkretnych celów, oraz przykłady tego, co robimy i nadal będziemy robić, aby osiągać najlepsze wyniki w całym naszym globalnym portfolio.