rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Projekt wielofunkcyjnej inwestycji realizowanej przez Nhood Polska w Wilanowie nabiera kształtów

WilanówPark_wejście

Nhood Polska dopracowuje elementy architektoniczne obiektu oraz otaczających go przestrzeni, a także intensyfikuje rozmowy z potencjalnymi najemcami zainteresowanymi obecnością swoich marek na terenie wyróżniającego się na mapie warszawskich inwestycji mixed-use projekcie.

Wstępny harmonogram zakłada otwarcie nieruchomości inwestycyjnej Wilanów Park w drugiej połowie 2026 roku.
Nieruchomość komercyjna Wilanów Park to nowoczesny, wyróżniający się na mapie Warszawy projekt mixed-use łączący funkcje handlowe, gastronomiczne, usługowe oraz rozrywkę w otoczeniu dwuhektarowego parku miejskiego. Nhood Polska dopracowuje koncepcję inwestycji realizowanej zgodnie z koncepcją 15-minutowego miasta.

Naszym celem jest wykreowanie projektu mixed-use, który stanie się centrum dzielnicy Wilanów. Chcemy stworzyć przestrzeń tętniącą życiem przez cały dzień, w której mieszkańcy będą mogli zrobić zakupy, skorzystać z bogatej oferty restauracji, obejrzeć film, skorzystać z usług, odpocząć wśród zieleni czy aktywnie spędzić czas wolny. Te elementy będą dostępne w zasięgu ręki i nie będą wymagały przemieszczania się samochodem – mówi Grzegorz Kwiecień, kierownik projektu Wilanów Park.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora