Informacje dnia

Projekt Nasze Jeżyce II w Poznaniu startuje

Nasze_Jezyce_II_05_2

Po doskonałym przyjęciu pierwszego etapu osiedla, które zostało wprowadzone do sprzedaży zaledwie kilka miesięcy temu, Echo Investment postanowiło powiększyć ofertę o 162 mieszkania w drugim etapie Naszych Jeżyc.

Nasze Jeżyce to nowoczesny design, przemyślane układy mieszkań, dopracowana zieleń i strefy wypoczynku. Miejsce z dala od zgiełku, blisko parku Sołackiego i ulicy Kościelnej.

– Atrakcyjna lokalizacja, mieszkania dopasowane do potrzeb klientów, smart rozwiązania w standardzie, paczkomat, stojaki na rowery i zaufanie do marki Echo Investment, to połączenie, które przekonuje poznaniaków do tego, by zamieszkali przy ulicy Szczepanowskiego. Ze względu na duże zainteresowanie i doskonały odbiór pierwszego etapu, zdecydowaliśmy się na uzupełnienie oferty o mieszkania w drugim etapie, by jak największa liczba chętnych mogła wkrótce powiedzieć o tym miejscu „nasze Jeżyce” – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży mieszkań w Echo Investment.

Nasze Jeżyce to inwestycja odpowiadająca na potrzeby mieszkańców Poznania. Mieszkania będą miały od dwóch do czterech pokojów (38-73 metrów kw.), każde z tarasem, balkonem lub prywatnym ogródkiem. Mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do drugiego etapu już w drugim kwartale 2021 roku. Każdy lokal zostanie wyposażony w smart rozwiązania firmy Somfy – dopasowane do indywidualnych potrzeb właścicieli.

W pierwszym etapie Naszych Jeżyc powstają 142 mieszkania. Termin zakończenia ich budowy to początek 2021 roku.