Informacje dnia

Projekt logistyczno-magazynowy w Świebodzinie z wiechą

ej-yao-194786-unsplash
Kolejny etap realizacji projektu logistyczno-magazynowego w Świebodzinie został zwieńczony wiechą. Oznacza to zakończenie prac konstrukcyjnych i rozpoczęcie realizacji prac budowlanych wewnątrz budynku.

Projekt w formule BTS (built to suit) powstaje we współpracy Polskiego Holdingu Nieruchomości i Hillwood Polska.

Realizacja nowej inwestycji magazynowej w Świebodzinie przebiega sprawnie i terminowo, a nowy najemca jeszcze w tym roku w pełni skorzysta z nowoczesnego magazynu. Osiągnęliśmy stan surowy otwarty budynku, a przed nami okres intensywnych prac wykończeniowych. Sukces naszych projektów magazynowych – pierwszego w Pruszkowie, a teraz w Świebodzinie utwierdza nas w przekonaniu, że powinniśmy realizować kolejne projekty w innych naszych lokalizacjach. – powiedział Marcin Mazurek, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

Ta inwestycja to podwójny powód do radości. Z jednej strony Hillwood Polska otwiera się na nowe lokalizacje, dzięki którym nasze portfolio będzie jeszcze lepiej spełniało oczekiwania obecnych i przyszłych klientów. Jesteśmy przekonani o atrakcyjności Świebodzina i jego okolic. Jego położenie w zachodniej Polsce, zapewni najemcom dostęp do kluczowych dróg w kraju oraz bliskość Niemiec, kluczowego partnera handlowego polskich przedsiębiorstw. Cieszy nas również rozwijająca się współpraca z Grupą PHN. Obiekt w Świebodzinie to kolejna udana, wspólna inwestycja realizowana w modelu joint venture. Znaleźliśmy partnera, z którym możemy efektywnie rozwijać się w Polsce – powiedział Jan Kaliński, Business Development Director Hillwood Polska.

Budowa magazynu rozpoczęła się w marcu br., a zakończenie prac zaplanowano na grudzień 2019 r. W ramach projektu wybudowanych zostanie 10 tys. metrów kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora