Informacje dnia

Projekt Era Park w Iławie z nową umową najmu powierzchni

IŁAWA_Era Parkr wizualizacja

Do największego w mieście parku handlowego Era Park wprowadzi się polska sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych Martes Sport.

Nowy najemca zajmie około 650 metrów kw. powierzchni najmu, na terenie której urządzi swój sklep. Atutem budowanego centrum handlowego jest doskonała lokalizacja. Park handlowy będzie się znajdował u zbiegu Alei Jana Pawła II (droga wojewódzka nr 536) i ulicy Ziemowita, przy stacji benzynowej Orlen oraz w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej. Na powierzchni ponad 7.000 metrów kw. obiekt zaoferuje szeroką i kompleksową ofertę zakupową. Otwarcie obiektu planowane jest w 2022 roku. Za koncepcję handlową oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Decyzja o otwarciu sklepu w Iławie potwierdza potencjał zakupowy miejsca oraz nasze dążenie do ciągłego rozwoju i sięgania z ofertą do coraz szerszego grona odbiorców. Oferujemy sprzęt sportowy, odzież sportową dla ludzi ceniących komfort, swobodę i wysoką jakość i chcemy kontynuować dynamiczny rozwój sieci sklepów – mówi Tomasz Barchański z firmy Martes Sport.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora