Informacje dnia

Prawo ochrony konkurencji w działalności przedsiębiorstw infrastrukturalnych i budowlanych

DeathtoStock_Wired3
Dnia 15 marca 2019 roku w Warszawie odbędzie się szkolenie poświęcone tematyce prawa ochrony konkurencji. Wydarzenie organizowane jest przez Akademię TOR.

Prawo ochrony konkurencji, w szczególności po ostatnich nowelizacjach, stało się stałym istotnym elementem regulacji prawnych zarówno w codziennej jak i strategicznej działalności firm. Naruszenie przez przedsiębiorcę regulacji m.in. ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów może doprowadzić do nałożenia na przedsiębiorcę kary w wysokości 10% obrotu, a na osobę zarządzającą przedsiębiorstwem – osobistą odpowiedzialność finansową aż do 2 milionów złotych.

Podczas szkolenia przedstawione zostaną praktyczne aspekty regulacji prawa ochrony konkurencji niezbędne dla bezpiecznego działania przedsiębiorstw infrastrukturalnych i budowlanych oraz wskazane skuteczne sposoby zabezpieczenia przed tą odpowiedzialnością.

Szkolenie jest adresowane do przedsiębiorstw budowlanych oraz ich partnerów biznesowych (np. podwykonawców), członków zarządów, dyrektorów działów prawnych, compliance, marketingu oraz zamówień.

Warsztaty przeprowadzone zostaną w ramach projektu TOR Akademia.