Informacje dnia

Powiśle w Warszawie przyciąga apartamenty – ZOBACZ

Sawa_Apartments_Solec_Residence_VIP_Club Sawa_Apartments_Solec_Residence_Golf.jpg Sawa_Apartments_Solec_Residence_Basen Solec Residence to nowa inwestycja w segmencie apartamentowym, realizowana w Warszawie. Największe, przestronne apartamenty mają 270 mkw. Cena topowego lokum, którego lokator będzie cieszyć się prywatnym basenem oraz widokiem na Stadion Narodowy, sięga  5,4 mln zł.

Powstający przy ul. Solec na Powiślu apartamentowiec będzie liczył   w sumie 95 apartamentów. Największe z nich, np. dwupoziomowy penthouse’y, mają powierzchnię 270 mkw. Cena najdroższego wynosi 5400000 zł.

Inwestycja zlokalizowana jest w jednym z najmodniejszych dziś rejonów Warszawy. Powiśle dynamicznie nadrabia inwestycyjne zaległości i szybko dogania Mokotów i Żoliborz, tradycyjnie uznawane za najatrakcyjniejsze dzielnice stolicy. O atrakcyjności Solec Residence decyduje przede wszystkim bliskość Wisły.

Do wykończenia budynku, którego oddanie do użytku planowane jest na IV kwartał 2016 roku, zostaną użyte m.in. wapień i granit. Charakterystycznym elementem wyróżniającym projekt będzie zastosowanie ponad 6 000 mkw. okładziny kamiennej oraz kamiennych żyletek, których zadaniem jest podzielić wizualnie duże płaszczyzny ścian oraz zapewnić ciszę mieszkańcom. W podium budynku znajdą się lokale usługowe i handlowe.

Wewnątrz budynku zaplanowano w pełni wyposażony klub fitness, a na dachu pole do gry w minigolfa. Unikalnym jak na budynki mieszkalne rozwiązaniem jest ścianka wspinaczkowa o wysokości ok. 6 m, z której mieszkańcy będą mogli korzystać na 2 piętrze. Właściciele kilku najdroższych lokali na górnych piętrach oprócz podziwiania widoków Wisły, pobliskich terenów zielonych  i „warszawskiego city”, będą mogli również skorzystać z prywatnych basenów na tarasach.